KOMINIKAT POWIATOWEGO INSPEKTORA NADZORU BUDOWLANEGO W MRĄGOWIE

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

25 maja 2020

w sprawie obowiązujących zasad wznowienia bezpośredniej obsługi w PINB Mrągowo

INFORMUJĘ, ŻE OD DNIA 25 MAJA 2020R. WZNAWIA SIĘ BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ W POWIATOWYM INSPEKTORACIE NADZORU BUDOWLANEGO W MRĄGOWIE.

Ze względu na stan epidemii przyjmowanie klientów odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim telefonicznym lub mailowym ustaleniu terminu wizyty, o wyznaczonej godzinie przyjęcia

Niestawienie się na wizytę o ustalonej godzinie powoduje anulowanie wizyty i konieczność ponownej rejestracji nowej wizyty.

Obsługa klienta będzie odbywać się z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz zapewnieniem bezpieczeństwa pracowników i klientów. Niezbędne jest również zachowanie 2 metrowych odstępów miedzy osobami oraz zakrywanie ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego. Dostępne są również środki do dezynfekcji rąk.

Na stanowisku możliwa jest obsługa jednej osoby. Nie dotyczy to osób towarzyszących osobom z niepełnosprawnością,tłumaczy języka, pełnomocników lub rodziców z dzieckiem.

Obywatele we wszystkich sprawach prowadzonych przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Mrągowie mogą przesyłać korespondencję pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem platformy ePUAP www.epuap.gov.pl, adres skrytki PINBMrągowo poprzez platformę e-Obywatel https://obywatel.gov.pl/ ePUAP.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-05-25
Data publikacji:2020-05-25
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Agnieszka Kryńska- Pliszka
Liczba odwiedzin:3898